Адміністративні послуги

Адміністративні послуги

 

 

 

УКРАЇНА

ОРАТІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

01 жовтня   2013 року                  Оратів                         № 262

                                    

  

Про створення Центру надання адміністративних

послуг в Оратівському районі

 

Відповідно до статей 6, 39, 41, 44  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Указу Президента України від 12 березня 2013 року №128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарської діяльності, забезпечення  відкритості інформації про діяльність органів державної виконавчої влади:

1. Утворити із 01 жовтня 2013 року Центр надання адміністративних послуг в Оратівському районі, як постійно діючий  робочий орган районної державної адміністрації (далі Центр), в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

2. Роботу Центру  розпочати з 01 січня  2014 року.

  3. Здійснення функцій з керівництва, матеріально-технічного

забезпечення та відповідальність за організацію діяльності Центру покладається на управління економіки райдержадміністрації.

  4. Дозвільний центр, утворений розпорядженням голови Оратівської райдержадміністрації від 07 липня 2005 року  № 234 із послідуючими змінами і доповненнями до нього, є складовою частиною Центру.

5. У відповідності із  пунктом 2.2 рішення 23 сесії районної Ради 6 скликання від 02 серпня 2013 року розмістити Центр у приміщенні адміністративного будинку № 2 за адресою: смт Оратів,  вул. Леніна, 82.

 6. Управлінню економіки райдержадміністрації (Янковий М. Г.):

 1) До 03 жовтня 2013 року розробити проекти розпоряджень голови райдержадміністрації про затвердження Положення та Регламенту роботи  Центру надання адміністративних послуг в Оратівському районі. Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» забезпечити оприлюднення та обговорення проектів розпоряджень,  подання їх на погодження  до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

2) Упродовж жовтня 2013 року провести роботу  із суб’єктами надання адміністративних послуг щодо укладення угоди із райдержадміністрацією  про їх участь у роботі Центру. Підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг в Оратівському районі, яким передбачити затвердження складу Центру, графіка його роботи.

7. Сектору інформаційної діяльності та комунікації із громадськістю апарату райдержадміністрації (Нижник О. М.)  забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

8. Визнати таким, що втратило чинність  розпорядження голови райдержадміністрації від 17 липня 2012 року    № 269 «Про затвердження реєстру (переліку) та стандартів адміністративних послуг, що надаються районною державною адміністрацією».

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної державної

       адміністрації                                              Г. КИРИЛЕНКО