Інформаційне повідомлення

 

Оратівська  районна державна адміністрація Вінницької області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “  Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики “  проводить публічне громадське обговорення проектів розпоряджень голови райдержадміністрації “ Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду для добувної промисловості ТОВ “РКМ-Пласт” на території Новоживотівської сільської ради” та “ Про погодження надання дозволу на отримання гірничого відводу”.

На підставі даних розпоряджень ТОВ “ РКМ-Пласт”  ініціюватиме звернення до обласної державної адміністрації про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду для добувної промисловості ТОВ “РКМ-Пласт” на території Новоживотівської сільської ради та про надання дозволу на отримання гірничого відводу.

Спеціальний дозвіл на користування надрами (видобування суглинків, придатних для  виробництва цегли керамічної повнотілої марки  “100”-“125”) виданий 17 грудня 2007 №4557 Міністерством охорони навколишнього природного середовища України терміном на 20 років.

Строк проведення обговорення становить 1 місяць із моменту оприлюдненя.

Подати письмові пропозиції та зауваження громадяни можуть на електронну адресу райдержадміністрації та на поштову адресу: 22600 смт Оратів, вул. Леніна,78.

Консультації з питань, визначених у проекті розпорядження, надаються за тел. (04330) 2-19-05, (04330) 2-14-05 та за адресою 22600 смт Оратів, вул. Леніна,78 у місячний термін із моменту оприлюднення.

Проект розпорядження Про погодження надання дозволуна виготовлення проекту  землеустроющодо  відведенняземельної ділянкидля надання воренду для добувної промисловості ТОВ «РКМ – Пласт» на території Новоживотівської сільської ради можна переглянути тут

Проект розпорядження Про погодження надання дозволу на отримання гірничого відводу можна переглянути тут