Про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору внутрішньої політики та інформаційної діяльності організаційного відділу апарату Оратівської

 

Про результати конкурсу

 

На виконання п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, надсилаємо інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантної посади  державної служби категорії «Б» - завідувача сектору внутрішньої політики та інформаційної діяльності організаційного відділу апарату Оратівської районної державної адміністрації.

 

Конкурс оголошено наказом керівника апарату райдержадміністрації від 25 квітня 2018 року № 5 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору внутрішньої політики та інформаційної діяльності організаційного відділу апарату Оратівської райдержадміністрації».

 Оголошення про проведення цього конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України за адресоюhttp://nads.gov.ua/page/vakansiyi під № 82087.

Результати проведення конкурсу:

Найменування посади

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Результати
(загальна сума балів)

Примітка

1

 

Завідувач сектору внутрішньої політики та інформаційної діяльності організаційного відділу апарату Оратівської районної державної адміністрації

НИЖНИК Олександр Михайлович

 

18,8

переможець конкурсу