14 грудня - день ліквідатора аварії на ЧАЕС

  
 
      Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості. День 14 грудня 1986 року – це не тільки закриття саркофага на Чорнобильській АЕС, але і «подолання найбільшої техногенної катастрофи». І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.
   Сьогодні в актовій залі районної Ради за участі керівництва району, ліквідаторів, учнів 10-11класів Оратівської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівників районних установ, представників ЗМІ відбувся тематичний  захід До Дня ліквідатора.
   Перед присутніми  з вітальним словом виступили заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра, голова районної Ради Галина Лошак, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Волинець. 
  Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради було нагороджено Дячука Михайла Петровича, ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС с.Човновиця.
      Присутнім в залі було продемонстровано відеоролик з насування арки на зруйнований четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС (у рамках реалізації проекту нового безпечного конфайтменту) та документальний фільм «Битва за Чорнобиль».
    По  закінченню  заходу за участі заступниками голів райдержадміністрації В.Палюрою, районної Ради    О.Чугункіном та головою районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» М. Волинцем відбулося покладання корзини з квітами  до пам’ятного  знаку  ліквідаторам  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 
 
 
 
 
Повернутись