20 лютого - День соціальної справедливості

 

Шановні жителі району!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо всіх з важливим державним святом – Днем соціальної справедливості.

Цей день встановлений Указом № 1021 Президента України В.Януковича в листопаді 2011 року з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, всіх суб’єктів господарювання, громадських організацій до спільного вирішення питань соціальної справедливості та необхідності системної побудови в Україні суспільства дійсної соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на безумовне і практичне виконання статей 1, 3, 24, 43 – 46 Конституції України.

 

   Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

   Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а чуйність та щедрість приносять людську шану та повагу!

   Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

   Зі святом вас!

   З повагою

Голова районної державної                 Голова районної Ради

адміністрації

Галина Кириленко                                Володимир Токарчук

Повернутись