204-та річниця від дня народження Великого Кобзаря

   У літературі кожного народу світу, серед її великих творців, є філософи і поети, імена яких оповиті невмирущою славою і авторитетом. Саме таким поетом великого українського народу є Тарас Шевченко, який ввійшов в історію людської культури не тільки як геніальний народний поет України, а й як найбільший поет і філософ слов’янства, як великий поет-гуманіст світового значення.
  12 березня  біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, в селищі Оратів, відбувся урочистий мітинг приуроченний 204-й річниці з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. 
   Вшанувати пам’ять Тараса Григоровича прийшли представники влади і місцевого самоврядування, районних організацій, жителі громади.  
  Твори Великого Кобзаря звучали у виконанні  учасників зібрання - учнів Оратівської загальноосвітньої  школи та ведучих свята Петра Сидоренка та Тетяни Ліванської.
    На завершення заходу до пам’ятника Великому Кобзарю було покладено корзину квітів від першого заступника  голови райдержадміністрації В.Поліщука та керуючої справами виконавчого апарату районної Ради Інни Лясковської.
    Завершилось дійство  виконанням Державного гімну України.
Повернутись