309 учасників АТО/ООС з початку року знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Для демобілізованих учасників АТО/ООС, які повертаються до мирного життя, одним із найактуальніших питань є працевлаштування. Тому пріоритетом у роботі обласної служби зайнятості з цією категорією безробітних є максимальне надання соціальних послуг, в тому числі інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних. Всі ці послуги направлені на адаптацію до умов мирного життя та повернення до продуктивної зайнятості.
 
Кар’єрні радники обласної служби зайнятості намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного демобілізованого учасника АТО, аби допомогти усвідомити людині її сильні особистісні якості, самостійно визначати власні конкурентні переваги, зокрема здібності та навички. Все це сприяє у пошуку роботи чи зміні професії. Важливим є й те, що фахівці служби зайнятості здійснюють індивідуальний супровід атовців і після працевлаштування, з метою допомогти закріпитися на робочому місці.
 
Так, протягом січня-вересня 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 1418 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, з них 309 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, 32 особи проходили професійне навчання, 17 - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Станом на 01 жовтня 2020 року на обліку у Вінницькій обласній службі зайнятості перебуває 597 демобілізованих учасників АТО.
Повернутись