63 мільйони 619 тисяч гривень аліментів стягнуто на користь дітей державними виконавцями Вінницької області за 5 місяців поточного року

Із прийняттям Закону №2234 «Чужих дітей не буває» уникати сплати аліментів  стало невигідно.
 
Внесення неплатників аліментів до «Всеукраїнського відкритого реєстру боржників», запущеного Міністерством юстиції України, так званої #ДошкиГаньби; винесення державними виконавцями вмотивованих постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, а також у праві полювання та користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю; призначення суспільно корисних робіт та штрафи – все це спонукало сплачувати аліменти вчасно та в повному обсязі.
 
Наразі 5151 особу обмежено у праві виїзду за кордон, 5177 – у праві керування автомобілем, 5177 – у праві полювання, користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю. Крім цього, 458 боржників оголошено в розшук.
 
За інформацією Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, 245 осіб відпрацювали призначені їм суспільно корисні роботи, стягувачам перераховано 413 157 гривень.
 
Завдяки вжитим заходам, протягом п’яти місяців поточного року на користь дітей стягнуто 63 619 091 грн. аліментів.
Повернутись