Апаратна нарада в голови райдержадміністрації О.Чугункіна

Вже традиційно, в понеділок, голова райдержадміністрації Олег Чугункін провів оперативну нараду. На якій були присутні голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій.
На початку засідання Олег Чугункін поділився враженнями відвіданого фестивалю хліба, сала та ковбаси, який пройшов 18 травня у м.Вінниця та також бізнес-форуму для підприємців хлібопекарської та м’ясопереробної галузі.
В ході наради керівники району  звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні питання на поточний. 
Зокрема, Жанна Куліда, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації поінформувала про деякі аспекти порядку фінансування виготовлення технічних засобів реабілітації. Також анонсувала участь у розширеній семінар-нараді за участю заступника Міністра соціальної політики України О.Чуркіної на тему «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи».
Федір Барановський, начальник відділу освіти райдержадміністрації повідомив, що протягом тижня 22 та 24 травня відбудеться перший етап зовнішнього незалежного оцінювання. А 25 травня в навчальних закладах району відбудуться урочисті лінійки з нагоди «Останнього дзвоника».
Царук Світлана, в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації, повідомила, що районні майстрині-вишивальниці брали участь у обласних заходах присвячених Дню Європи. Також анонсувала проведення 24 травня обласної виставки світлиць в рамках проведення Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій».
Ірина Ковальчук, в.о. директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  звернула увагу на гострій необхідності обстеження умов проживання сімей, у яких діти повернуться з інтернатних закладів.
По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Повернутись