Апаратна нарада в першого заступника голови райдержадміністрації В.Поліщука

   13 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук провів чергову апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного періоду.
   Головними подіями, які відбулися на минулому тижні у районі стали: урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня, заходи до 203-ї річниці від народження Тараса Шевченка та сесія районної Ради, де було схвалено Звернення щодо додаткових заходів забезпечення енергетичної незалежності України та боротьби з контрабандою товарів в Україну з окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
 Віталій Василенко, начальник сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, повідомив присутнім, що згідно розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 09 березня 2017 року № 122, в районі проводитиметься двомісячник благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів району. З метою здійснення контролю за організацією проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в населених пунктах району відповідна комісія здійснюватиме рейди-огляди закріплених територій.
   Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги зазначив про зменшення кількості хворих на грип та ГРВІ, адже за минулий тиждень було зареєстровано 50 таких хворих, в т.ч. 11 дітей. Ігор Васильович зазначив про негативну демографічну тенденцію, що спостерігається у районі: за січень-лютий у районі народилося 13 дітей, а померло 77 осіб. Микола Садик, головний лікар ЦРЛ повідомив про проведення 15 березня 2017 року у Оратівській центральній районній лікарні Дня донора. Головний лікар закликав всіх небайдужих дорослих оратівчан, що не мають протипоказань до донорства, взяти участь у здачі крові аби врятувати інших.
    Василь Палюра, заступник голови райдержадміністрації, повідомив про хід призивної кампанії та роботу по залученню осіб до проходження військової служби за контрактом.
  Також на нараді було обговорено ряд інших актуальних питань: функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, підготовку до весняно-польових робіт, легалізація тіньової зайнятості і т.д.
  По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
 
Повернутись