Апаратна нарада з структурними підрозділами райдержадміністрації

 11 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук провів чергову апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного періоду.
  Під час зібрання перший заступник голови райдержадміністрації, приділив особливу увагу питанню підготовки підприємств, установ, організацій  району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.
  З даного питання виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Барановський  Ф.Ф., в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Царук С.О., головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Якимович І.В. які відзвітували про стан закупівель  дров та вугілля для роботи в новому опалювальному сезоні.
  Також заступник голови райдержадміністрації Палюра В.В. поінформував учасників наради про проведені 9 вересня районні змагання з футболу, баскетболу,та волейболу з нагоди  Дня фізичної культури і спорту.  
  За інформацією Ігоря Якимовича, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги, протягом минулого тижня у рамках реалізації Урядової програми «Доступні ліки» лікарями виписано рецептів протягом тижня на суму 14 тис грн. на  отримання безкоштовно або з незначною доплатою ліків за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання; бронхіальна астма; цукровий діабет 2 типу.
  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Барановський Ф.Ф. поінформував, що у 23 навчальних закладах району до навчання приступили 1866 дітей. 
  По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись