Апаратна нарада з структурними підрозділами райдержадміністрації

    20 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра провів апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного періоду.
   Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги, повідомив про епідситуацію в районі, зокрема, протягом минулого тижня хворих на ГРВІ було зафіксовано 38 осіб, в т.ч. 21 дитина до 3-х років. «Випадків захворювання на грип в районі не спостерігалося», - зазначив Ігор Васильович.
   Інформацію про хід проведення осінньо-польових робіт  в районі станом на  20 листопада 2017 року надав сьогодні  під час  апаратної наради начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Босенко. За його словами, у районі залишається не зібраною кукурудзи на зерно близько 1 тис. га.
  Віталій Василенко,  завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації,повідомив, що до 23 листопада 2017 року, на підставі інвентаризацій доріг загального користування місцевого значення, що передаються із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління облдержадміністрації, проведених Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, буде здійснено їх комісійне обстеження.
  Володимир Драчук, начальник  управління Держпродспоживслужби в Оратівському районі, повідомив, що  в районі почастішали спалахи сказу серед домашніх тварин. «Тому вкрай важливо на місцях проводити імунізацію проти сказу всім домашнім тваринам, а в разі зміни поведінки тварини – ізолювати її, не контактувати з нею та негайно звернутись до ветеринарів», - зауважив Володимир Іванович.
   Щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомила начальник служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Наталія Кучерява. За її повідомленням, 99,8 % вищезазначених дітей району влаштовані у сімейні форми влаштування, такі як прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, сім'ї опікунів та піклувальників. «Дитина у прийомній сім'ї зберігає за собою усі пільги і державні гарантії, її утримання і виховання забезпечує держава. На кожну дитину прийомні батьки отримують грошову допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів плюс 35% за виконання обов'язків до догляду і вихованню дитини. Також за прийомними дітьми зберігається право на аліменти, пенсію, інші соціальні виплати, а також на відшкодування шкоди у зв'язку з втратою годувальника, які вони мали до влаштування у прийомну сім'ю», - проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
   По завершенню апаратної наради заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись