Бібліотека в сучасному суспільстві

 

 

   Бібліотека -один з найбільш древніх культурних інститутів людства, доступний для всіх категорій користувачів.

     Основні функції публічних бібліотек  – освіта, інформація, дозвілля.     

     Беззаперечною є роль бібліотеки як культурного центру.

    Однак у сучасних умовах, коли до традиційних книжкових фондів нині додалися аудіо та відеоматеріали, електронні ресурси, коли пріоритетним джерелом інформації у суспільстві став Інтернет і взяв на себе частину функцій бібліотеки, її традиційна роль змінилася.

    Всеохоплююча інформатизація суспільства відкрила перед сучасними бібліотеками великі можливості.

    Впровадження інноваційних форм у роботу  бібліотек  з  використанням нових інформаційних технологій у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні,  популяризація книги та читання серед населення   – основне завдання бібліотек на сучасному етапі.

     З метою пропаганди читання , зміцнення зв'язків бібліотеки з читацькою спільнотою аби привернути увагу до книги  Оратівською центральною районною бібліотекою    створено  буктрейлер  на  книгу відомого  журналіста, уродженця с.Оратівка   ДМИТРА  КІСЬОРИ    «На чорному хлібі  історії».

     За словами автора,  ця  книга є історичним життєписом звичайного українського села Оратівка, що на Вінниччині. Багата історія Оратівки, славетні справи її жителів надихнули відомого журналіста Дмитра Кісьору на написання книги про прадавні і сьогоднішні справи своїх земляків, що пройшли нелегкий шлях воєн і відбудов.

   Ілюстрована чудовими фото , книга не тільки зазирне в душу кожному українцю, але й нагадає усім, що  немає кращого у світі місця, ніж Батьківщина.

  Пропонуємо  переглянути буктрейлер Д.Кісьора  «На чорному хлібі історії» в мережі Інтернет  за адресою http://youtu.be/-wtCj5zlMGo  та залишити свої відгуки.

Повернутись