Більше 2 млрд гривень залучено населенням на утеплення за програмою «теплих» кредитів

 
Повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи оперативні дані моніторингу державної програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.
«Цього тижня населенням залучено чергову рекордну суму коштів на придбання енергоефективних продуктів за програмою «теплих» кредитів», - підкреслив Сергій Савчук та додав, щоз 13 по 21 червня ц.р. оформлено 6352 «теплі» кредити на суму 103,9 млн гривень.
 
Попитом продовжують користуватися «негазові» котли, на придбання яких лише за тиждень видано 252кредити сумою4,2 млн гривень.
 
Серед учасників програми найбільш популярним енергоефективним продуктом залишається придбання матеріалів і обладнання. За цей тиждень залучено6096 «теплих» кредитівна суму майже99 млн гривень.
 
Також, до програми продовжують активно долучаються субсидіанти. З 13 по 21 червня п.р. ними залучено 67,4 млн гривень на4571 «теплий» кредит.
 
За цей тиждень до програми долучилося ще 4 ОСББ, які взяли 700 тисяч гривеньна проведення заходів з утеплення. Загалом, за весь період дії програми ОСББ видано 258 кредитів, загальною сумою майже 23млн гривень.
 
«Сьогоднішня статистика вчергове підтвердила, що у 2014 році Уряд зробив правильний крок, прийнявши програму з утеплення житла. За час її існування інтерес з боку населення, ОСББ та субсидіантів постійно зростає і громадяни вже залучиливеликі кошти на енергозбереження в житлі», -повідомив Голова Агентствата додав, що такий механізм співфінансування заходівз енергоефективності -це реальна можливість провести термомодернізацію житла в масштабах всієї країни.
 
Від початку дії програми, станом на 21 червня 2016 року, державною підтримкою скористалосяблизько 150 тисяч домогосподарств на суму більше 2 млрд гривень. 
Повернутись