Благодійна акція до Всесвітнього дня серця

     29 вересня, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я  у всіх країнах відзначається Всесвітній день серця. Цього дня на центральній площі селища районним центром медико-санітарної допомоги було проведено благодійну акцію з безплатного вимірювання артеріального тиску, а по необхідності зробити кардіограму серця.  За порадою лікаря та виміряти тиск звернулось 106 жителів району.
    Всесвітня федерація серця визначила, що лише чотири прості заходи, яких необхідно дотримуватися в повсякденному житті, допоможуть людям в усьому світі жити довше і краще:
1. Відмовитись від куріння, Ви поліпшите стан свого здоров’я і здоров’я Ваших близьких.
2. Дотримуйтеся принципів здорового харчування. Ваш раціон має складатися з овочей та фруктів. Уникайте вживання жирної, смаженої висококалорійної їжі.
3. Заохочуйте фізичну активність. Обмежуйте час, який Ви та члени Вашої родини проводять біля телевізора та за комп’ютером. Організуйте сімейні прогулянки, походи та ігри на свіжому повітрі.
4. Не лінуйтеся слідкувати за своїм здоров’ям. Відвідайте медичний заклад, в якому Вам виміряють артеріальний тиск, визначать рівень глюкози і холестерину в крові, розрахують індекс маси тіла.
    Дотримуючись цих правил, можна істотно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
 
Повернутись