Черговий етап районного фестивалю – огляду «З Україною в серці»

Черговий етап районного фестивалю – огляду «З Україною в серці», присвячений 25-річчю Незалежності відбувся днями червня в Осичнянській громаді.
В цей день в с. Осична панувало справжнє свято, в якому взяли участь творчі колективи села, громадськість, меценати. Були запрошені також і почесні гості: голова Оратівської районної ради Лошак Галина Василівна, радник голови районної ради Колонюк Галина Василівна. Члени організаційного комітету,члени журі: Пушкар Олександра Іванівна – начальник відділу культури і туризму, Ліванська Тетяна Володимирівна – директор районного будинку культури, Васеленко Ольга Євгенівна – директор районного краєзнавчого музею, Антонець Тетяна Павлівна – директор районної бібліотеки. 
Символічно на початку концертної програми сільський голова Кошевнюк М.П. підвів підсумки  творчої та культурної діяльності громади. Було визначено  кращих земляків у номінаціях:
«Меценат села» - Ковтун Іван Іванович.
«Кращий працівник сільської ради» - Холоденко Галина Дмитрівна
«Кращий депутат сільської ради» - Марущак Світлана Юріївна
«Краща багатодітна сім’я» - сімя Ковтуна Василя Івановича
«Кращий учитель» - Коломієць Тетяна Вікторівна
«Кращий творчий колектив»- «Осичнянські господині»
«Кращий танцювальний колектив» -  танцювальний колектив «Радість»
«Кращий хореограф» - Сіромаха Тетяна Олександрівна
«Кращий соліст СБК» - Омельченко Ріта.
«Кращий бібліотекар» - Панчук Катерина Василівна.
«Кращий працівник Будинку культури»  - Данилюк Тетяна Володимирівна
За високі досягнення в роботі, активну позицію, популяризацію народних традицій вручено подяки від імені районної ради, райдержадміністрації  та депутата Ковтуна Василя Івановича директору сільського будинку культури Данилюк Т.В та хореографу Сіромасі Т.О.
Основним розділом свята став концерт,в якому в черговий раз підкоряли серця та душі глядачів своєю піснею найкращі солісти громади: Кулько Ярослав, Омельченко Ріта, Прудивус Марина, Волинець Дана, Герасимчук Максим, вокальний колектив «Подружки».
В захваті та гучними оплесками присутні зустрічали танцювальний колектив «Радість». Не обійшлося свято і без виступу співочого колективу «Осичнянські господині», який не один рік на різних сценах  майстерно виконують народні пісні.
Не менше враження  на глядачів склала виставка робіт учасників гуртка «Майстерня чудес» та персональна виставка картин вишитих бісером Данилюк Тетяни. Рівень підготовки концерту вразив присутніх гостей та членів журі. 
 
 
Повернутись