Дітям учасників АТО організували відпочинок у м.Вінниця

  За ініціативи начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанни Куліди, з метою підтримки сімей учасників АТО 15 лютого 2019 року була організована екскурсія до м. Вінниці, в якій взяли участь 17 дітей учасників АТО під супроводом спеціалістів сектору сімейної політики, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
  В програму екскурсії входило: відвідування мандрівної крокодилячої ферми, виставки роботів та трансформерів з металу у натуральну величину та обід в Макдональдс. 
  Неймовірні враження діти отримали від екскурсії мандрівною крокодилячою фермою, де вони не лише побачили різні види крокодилів, носухів, мавпеня, сурікатів, змій, водних та сухопутних черепах, ящірок,  але й найсміливіші моли змогу потримати в руках крокодила та пітона.
   Не менш вражаючою була екскурсія на виставку роботів та трансформерів з металу у натуральну величину, де учасники спостерігали шоу танцюючих роботів та фотографувалися біля трьохметрових героїв улюблених кінофільмів та мультфільмів.
  Завершилася екскурсія обідом в Макдональдс, де діти смакували ХеппіМілом та отримали іграшку-сюрприз.
   Всі учасники повернулися додому задоволені, із сувенірами та приємними враженнями.
  Особливу подяку управління праці та соціального захисту райдержадміністрації висловлює Кириленку Віталію Олексійовичу, Бурлаці Станіславу Васильовичу та Шевчуку Володимиру Володимировичу за надану фінансову підтримку в організації екскурсії.
Повернутись