Для дітей пільгових категорій, до дня Святого Миколая, в районному Будинку культури відбулась новорічна вистава

   19 грудня до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушку приємні подарунки від доброго святого, за гарну поведінку протягом року.
  А щоб не залишилися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, які знаходяться в складних життєвих обставинах обділеними ласкою і теплом,  то запросили Діда Мороза з його помічниками Снігурочкою та символом 2019 року, мультиплікаційного героя Свинку Пепу на гостини у районний Будинок культури управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з врученням таким дітям новорічних подарунків.
      З вітальним словом до усіх присутніх звернувся заступник голови
райдержадміністрації Людмила Волощук, яка привітала діток та батьків з Днем Святого Миколая, яке здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят,  традиційно уособлюючи в собі початок великого всенародного Новоріччя та звернувся з побажаннями  до дітей щоб це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. 
      Діти відчули теплу атмосферу свята за участю артистів із Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик». Діти були не лише глядачами, а й учасниками свята. Вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах отримуючи заохочувальні призи. Приємною несподіванкою став вихід Діда Мороза з подарунками.
     
Повернутись