Для учнів 10 класів проведено героїко-патріотичну годину «Бої відшуміли, скінчилась війна, та в памяті житиме довго вона»

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
 
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
 
В. Симоненко
 
   Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштанів, в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат,  а вся земля випромінюватиме жагу до життя,  в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. А сьогодні, 8 травня, - День пам’яті й примирення на честь усіх жертв Другої світової війни.
   Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр.  Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацизмом. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.
 З метою вшанування подвигу українського народу в роки війни у  секторі обслуговування дітей Оратівської центральної районної  бібліотеки для учнів 10 класів Оратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено героїко-патріотичну годину «Бої відшуміли, скінчилась війна, та в пам'яті житиме довго вона».
 На  жаль сьогодні в Оратові  ми не маємо  змоги поспілкуватися з ветеранами Другої світової війни. Всі вони відійшли у вічність. Але багато про події тих років учням розповів  голова пошукового загону «Пошук», голова Ради ветеранів при Оратівській ОТГ Ханас О.М. 
 По закінченні заходу учні познайомились з переглядом літератури «Шана за подвиг – подяка за мир» та виставкою експонатів організованої працівниками краєзнавчого музею.
 
Повернутись