ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ОРАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІДКРИЛИ ІНКЛЮЗИВНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Інклюзивний сервісний центр Пенсійного фонду України розпочав роботу в Оратові. Як і решта переформатованих відділів обслуговування громадян, новий сервісний центр цілком відповідає вимогам сьогодення, обладнаний за новим зразком та з урахуванням вимог інклюзії.
Приміщення містить комфортну зону очікування, встановлено пандус, тактильну плитку, облаштовано спеціальну санітарну кімнату, передбачено наявність табличок зі шрифтом Брайля.
 
Під час урочистого відкриття центру начальник Фонду Вінниччини Олена Корчака зазначила: «Покращення сервісу обслуговування громадян при наданні адміністративних послуг є одним з наших головних завдань. Але найважливіше – це результат, який полягає в тому, що відтепер пенсійні послуги в зручних і комфортних умовах може отримати будь-який клієнт».
 
Нагадаємо, що відкриттю центру передувало проведення маcштабних капремонтів та ретельне обстеження приміщень на відповідність усіх облаштувань державним будівельним нормам.
 
Зауважень немає, всі облаштування виконані без порушень – зазначено у висновку ГО «Гармонія», який Олена Корчака вручила керівнику Оратівського відділу обслуговування громадян Світлані Мовчан за формування безбар’єрних умов у відділі.
 
Повернутись