До Дня міста Вінниці планується відкриття Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО

На сесії Вінницької обласної ради  7 скликання 24 березня 2017 року було прийнято рішення про встановлення на території медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного  Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО. Ініціаторами даного проекту виступили лікарі –вінничани, які рятували життя людей під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції.
 
У часи політичної нестабільності та воєнних дій медичні працівники гідно виконують свої професійні обов’язки, не зважаючи на ризик втратити життя. Переважна більшість медиків ідуть на фронт добровільно, декотрі з них, на жаль, не повертаються. На сьогоднішній день в Україні загинуло 72 людини, які надавали медичну допомогу з 22 областей нашої держави. Серед них 33 - мали фахову медичну освіту.
 
Вінничина понесла найбільші втрати серед медичних працівників. Це такі люди як:
 
Вашеняк Віталій Петрович;
Кацабін Сергій Борисович;
Менюк Станіслав Петрович;
Соколовський Віктор Іванович;
Шевчук Микола Захарович.
Троє загиблих закінчили медичні навчальні заклади Вінниці:
 
Герасимчук Дмитро Миколайович;
Кондратюк Олександр Іванович;
Рокіцький Сергій Дмитрович.
Проект втілює  группа авторів - Данилюк Борис та Данилюк Ольга,  (Івано-Франківськ), художник України Оврах Володимир (Вінниця).
 
Цей меморіал буде знаком  поваги та вшанування пам’яті медиків з усієї України, які віддали своє життя, надаючи допомогу захисникам суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.
 
Було досягнуто спільного висновку, що найкращим місцем встановлення пам’ятного знаку є територія Вінницького медичного коледжу   ім. Д.К. Заболотного.
 
Збір коштів на виготовлення пам’ятного знаку відбувається за підтримки Всеукраїнський Благодійний Фонд "За Своїх"
 
Реквізити фонду: БО "ВБФ "За Своїх" ідент. Код 38635486, ПАТ "УкрСиббанк" МФО 351005 р/р 26001444614500."
 
В призначенні платежу вказувати наступне: Благодійний внесок на пам’ятник медикам.
 
Свій внесок також можна перерахувати на карту ПриватБанку 4149 4378 5810 3102  на ім’я Счастлива Є.Ф. (призначення платежу "благодійний внесок на пам’ятник медикам")
 
Контакти оргкомітету: 096 8691005, 095 7825446 (Козак Юрій Дмитрович).
 
Повернутись