«Доступне житло» - громадянам району

      Згідно із соціальними ініціативами Президента України передбачено запровадження Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

     Кабінет міністрів України своєю Постановою № 343 затвердив відповідний Порядок такого здешевлення та передбачив часткову компенсацію відсотків за кредитами, що отримують позичальники в банках, в розмірі відсоткової ставки за користування кредитами мінус 3 відсотки річних.

     Основні вимоги до кредитів, за якими надається часткова компенсація відсотків, що встановлені Порядком:

-         надання кредиту в гривнях, строком до 15 років з моменту укладання договору, а відсоткова ставка на момент видачі не перевищує 16 відсотків річних;

-         обов’язків власний внесок позичальника не перевищте 25 відсотків вартості жила, розмір якого може бути здешевлено у разі надання додаткової застави за кредитним договором.

      З метою виявлення громадян, які мають бажання поліпшити свої житлові умови за умовами програми «Доступне житло», райдержадміністрацією прийнято рішення прискорити завершення будівництва та введення в дію у 2013 році 9-ти квартирного житлового будинку по вул. Петровського, 42 в смт Оратів. У наявності на сьогоднішній день вільними є 7 квартир, в тому числі 4 трикімнатні – загальною площею 248 м.кв (62,0 м.кв. одна квартира) та 3 однокімнатні, загальною площею 135 м.кв. (45,0 м.кв. одна квартира), які можуть бути реалізовані населенню в рамках виконання даної Постанови.

       За більш детальною інформацією звертатися у відділ регіонального розвитку,і містобудування  і архітектури райдержадміністрації ; тел. 2-15-62.

Повернутись