Глава держави підписав Закон України «Про державну службу», прийнятий Верховною Радою України 10 грудня 2015 року

«Цей Закон є одним з важливих результатів виконання положень Коаліційної угоди учасників коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України VIII скликання та урядового Плану заходів щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і враховує прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах, насамперед Республіці Польща», – відзначив Петро Порошенко.
Президент України також наголосив, що після підписання Закону Парламент, Уряд, фахові громадські організації, експертне середовище нестимуть спільну відповідальність за імплементацію його норм, підготовку та прийняття необхідних законодавчих та підзаконних актів.
Глава держави також зазначив, що робота над цим Законом стала гарним прикладом консолідації зусиль законодавчої, виконавчої гілок влади, громадськості, експертів для досягнення спільної мети реформування державної служби.
Довідково: Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» опублікований у газеті Верховної Ради України «Голос України» від 31 грудня 2015 року № 250.
Вказаний Закон набирає чинності з 01 травня 2016 року, крім деяких положень, зокрема, відповідно до пунктів 1 та 2 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону з дня його опублікування визнається таким, що втратив чинність, Закон України від 17 листопада 2011 року № 4050-VI «Про державну службу».
Таким чином, Закон України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII «Про державну службу» зберігає чинність до 01 травня 2016 року.
 
 
                          Інформація із сайту 
                          Національного агентства України з питань державної служби
 
Повернутись