Голова облдержадміністрації І.Мовчан поспілкувався із постраждалими міліціонерами

  Вони давали присягу служити народу України, захищати мир і спокій громадян, а опинилися під обстрілом бит, кийків та спецзасобів.

  26 січня голова облдержадміністрації відвідав лікарню, де лежить дев’ять із вісімнадцяти працівників Внутрішніх справ України, які постраждали внаслідок противоправних дій мітингувальників 25 січня біля приміщення облдержадміністрації та обласної Ради, що по вулиці Соборній.

  Дев’ятьом міліціонерам одразу була надана медична допомога, їх відпустили додому.

  Правоохоронці, а це молоді хлопці, найстаршому із них 30 років,розповідають, що йшли охороняти громадський порядок. Все починалося мирно, біля них стояли жінки, але через деякий час ті відійшли , давши дорогу молодим людям із битами. Молодики в масках, брудні, із специфічним запахом алкоголю агресивно почали бити міліціонерів. Цілилися в голову, тому у шести правоохоронців струс мозку, у двох переломи та забій м’яких тканин, в одного – перелом кінцівок та струс мозку. Міліціонери не застосовували сили, адже мали відповідний наказ. Коли неадекватні молодики прорвали оборону правоохоронців, то розбили вхідні двері в приміщення облдержадміністрації, брали вішалки в гардеробі, стільці, вогнегасники та ними били міліціонерів, які знаходилися вже всередині адмінбудівлі.

  Іван Мовчан засудив дії екстремістів і наголосив, що Вінниччина – регіон мирних і добрих людей, тому ми разом маємо проявити свою громадянську позицію, не піддаватися на провокації та зберегти спокій на рідній землі.

  Подальше лікування правоохоронців Іван Михайлович взяв під свій особистий контроль.

Повернутись