Голова райдержадміністрації Н.Мельничук відвідала стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання

    У селі Фронтівка Оратівського району у затишному куточку природи розташований охайно доглянутий будинок – стаціонарне відділення для  постійного або тимчасового проживання Оратівського територіального центру соціального обслуговування. На  сьогодні тут проживає 19 обділених долею людей, проте кожен з них відчуває  піклування, підтримку, достатність спілкування та людську увагу.       
    1 жовтня голова райдержадміністрації Надія Мельничук, заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра, керівники районних установ, підприємств організацій з нагоди Всеукраїнського Дня людей похилого віку відвідали  установу та передали мешканцям подарунки. Від народного депутата України Г.М.Калетніка всім мешканцям та персоналу вручені подарунки.
       Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Надія Мельничук зазначила, що цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства - це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства та взаємозв’язку поколінь. Саме для   вирішення проблем  людей похилого віку   необхідно ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей,  засвідчити повагу перед ветеранам, нашим рідним, за чиїми плечима нелегкі життєві  стежки. Часто вони залишаються наодинці із самими собою. Нам необхідно їх підтримати, забезпечити спілкуванням, допомогти.
         Святковий концерт для присутніх підготували митці районного Будинку культури та учні Фронтівської ЗОШ І-ІІІ ст..  Це свято стало прекрасним приводом ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню.
 
Повернутись