Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів апаратну нараду

В черговий раз, на початку тижня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Чугункіна пройшла оперативна нарада, на якій були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних установ та організацій.
Розпочав Олег Павлович із щирих слів подяки усім небайдужим, меценатам, підприємцям  та  жителям Оратівщини, що долучились до акції зі збору та доправлення гуманітарної допомоги бійцям 24 окремої механізованої бригади   імені короля Данила Галицького.
«Велика подяка Виходзю Петру Васильовичу, його сину - Виходзю Юрію Петровичу, які  взяли на себе левову частину усіх приготувань та витрат.  
Також дякую працівникам райдержадміністрації та районної Ради, які допомагали робити напівфабрикати для наших бійців. 
Дякую Картовому П.М., Шевчуку О.П. Гроху В.П., Мотозюку М.В., Любарському І.І., Салію А.В., Вовкотрубу С.М., Сапожнику С.В., Шевчуку  В.В., Кириленку В.О., Бурлаці С.В., Крижанівському А.В., Бондаренку П.Ф., Садику М.І., Галушці О.І. Василевичу С.Л., Пастушенко Т.Л., Кузьменку В.М., Андрієнку М.В., Ковбасюку А, Молошному К.В., Мовчану О.М., Білобровому В.П., - всім тим хто небайдужий до долі наших захисників та майбутнього нашої України.
Зокрема,  для бійців було закуплено та доставлено не тільки продукти харчування, чай, кава, чудова випічка, цигарки, а ще такі їм необхідні медичні препарати, оргтехніку,  поліетиленову плівку, матеріали для будівництва та укріплення бліндажів» - сказав Олег Павлович.
Далі у ході наради усі присутні стисло доповіли про поточний стан справ  та визначили основне коло завдань на найближчий період.
Зокрема,  одними з найактуальніших питань були: про стан укладення договорів із сімейними лікарями Оратівського центру первинної медико-санітарної допомоги, про хід жнивної компанії 2018 року, про роботу із сім’ями які опинились у складних життєвих обставинах, про особливості  нарахування житлових субсидій на літній період,  про показники виконання дохідної частини сільських бюджетів та багато іншого.
По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись