Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів чергове засідання колегії райдержадміністрації

  29 вересня голова райдержадміністрації Олег Чугункін провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.
   Першочергово учасники зібрання пом’янули хвилиною  мовчання загиблого земляка  Хом’ячука Максима, який загинув у авіакатастрофі під м.Чугуєв.
  Про роботу районного сектору  головного управління Державної  служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області поінформував Житник Святослав Олександрович – фахівець із забезпечення пожежної і техногенної безпеки в Оратівському районі, молодший лейтенант служби цивільного захисту.
   Про мережу та готовність навчальних закладів до роботи в новому 2020-2021 навчальному році та в осінньо-зимовий період проінформував Барановський Федір Федорович – начальник відділу освіти райдержадміністрації.
   Про виконання бюджету району у поточному році та стан фінансово-бюджетної дисципліни поінформувала Голдун Валентина Степанівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
   Про виконання  в райдержадміністрації  Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та про стан контролю за виконанням документів вищих органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації в управліннях, відділах райдержадміністрації виконкомах місцевих рад за 9 міс. 2020 року проінформував заступник керівника апарату - начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Богдан Мовчан.
   З  усіх питань, що виносились на розгляд колегії прийнято відповідні рішення.
 
 
Повернутись