Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб та відомств району

   14 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Павловича Чугункіна  відбулася оперативна  нарада за участю голови районної ради Галини Лошак, першого заступника голови райдержадміністрації Василя Поліщука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
   Розпочав Олег Павлович з інформації про результати розширеної наради з питань реформування ключових  галузей Вінниччини, яку провів голова ОДА Валерій Коровій 11 травня 2018 року. Він зазначив, що відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА монетизація проїзду пільгових категорій населення на Вінниччині розпочнеться з 1 липня 2018 року. 
    Надав усне доручення начальнику управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Жанні Куліді, підготувати інформацію про кількість осіб пільгових категорій та прогнозовану суму коштів по кожній територіальній громаді району.
    Анонсував проведення 17 травня розширеної семінар-наради з головами та секретарями місцевих рад та директорами навчальних закладів району.
    В ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу РДА, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.
   Особлива увага в обговоренні, була приділена  укладенню декларацій з сімейними лікарями ЦПМСД,  виконанню Урядової програми «Доступні ліки»,  сплати за електроенергію, паливно-мастильні матеріали для навчальних закладів району, реконструкції ФАПу у с.Якимівка та ремонту доріг району.
   По завершенню наради  головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно  до вимог чинного законодавства. 
Повернутись