Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб та відомств району

  11 червня  під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Чугункіна пройшла щотижнева оперативна нарада. На якій були присутні голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій. 
  Розпочав Олег Павлович нараду з подяки усім присутнім та причетним до проведення святкових заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
   «Свято дійсно вдалося. Маю надію, що на наступний рік ми зможемо організувати ще краще дійство, ще більше атракціонів і розваг.  Я дякую усім працівникам райдержадміністрації, депутатському корпусу та виконавчому апарату районної Ради, меценатам, аграріям - Виходзю П.В., Шевчуку О.П., Вовкотрубу С.М. – всім тим хто відгукнувся і допоміг організувати прекрасне свято для наших дітей».
  Усі присутні стисло доповіли про поточний стан справ  та визнчили основне коло завдань на найближчий період.
   Зокрема, одними з найактуальніших питань були: про проведення ремонту дороги Р 17, з якого поінформувала голова районної Ради Галина Лошак, про хід впровадження медичної реформи в Оратівському районі доповіли в.о.головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Галушка та головний лікар центральної районної лікарні Микола Садик. про  монетизацію пільг на проїзд та субсидій  поінформувала заступник начальника управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Захарчишина, про підсумки проведення весняної диспансеризації ВРХ у приватних домогосподарствах району повідомив начальник управління в Оратівському районі Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницьікій області Володимир Драчук. Також особлива увага була приділена питанню соціального супроводу сімей, як  опинились у складних життєвих обставинах, психологічній підтримці учасників АТО та необхідності створення патронатної родини , про що поінформувала в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Ковальчук. 
   За результатами наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
Повернутись