Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб та відомств району

  Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Чугункіна, 25 лютого 2020 року,  відбулася щотижнева оперативна нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних установ та  організацій, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень  та окреслено заходи на найближчий період 
  На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувались соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. 
 За інформацією заступника начальника управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Любові Захарчишиної верифікація субсидій і пільг відтепер буде проводитись щомісячно.
  Начальник відділу освіти райдержадміністрації повідомив, що протягом тижня буде проведено черговий етап атестації педагогічних працівників, навчання з охорони праці для завідуючих дошкільними начальними закладами у с.Балабанівка, семінар – навчання для вчителів початкових класів , семінар для викладачів фізичної культури у с.Фронтівка та конкурс вчительської та учнівської творчості «Проліски надії». Також охарактеризував  технічний стан опалювальних систем у навчальних закладах району.
  Головний лікар КНП «Оратівська центральна районна лікарня» Микола Садик поінформував про готовність закладу до чергового етапу впровадження медичної реформи.
  За результатами наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району, згідно з повноваженнями, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
 
Повернутись