Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів щопонеділкову нараду

  Вже традиційно, робочий тиждень голови районної державної адміністрації Олега Чугункіна розпочався із оперативної наради. Під час якої всі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ коротко доповіли про поточний стан справ та окреслили коло пріоритетних завдань на найближчий період.
  Зокрема, Жанна Куліда, начальник упраління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, відмітила позитивний результат виїзних прийомів  в територіальних громадах району. Додала що понад 2000 громадянам району, які зекономили на комунальних платежах, буде повернено кошти готівкою, біля 700 гривень. 
  Оголосила, що на виконання обласної комплексної програми підтримки сім’ї і запобіганню домашньому насильству, за сприяння Вінницької облдержадміністрації 20 липня відбудеться  тренінг громадської організації «Філософія серця» щодо підготовки молоді на шляху до подружнього життя. 
  Додала, що з 1 вересня 2018 року при народженні дитини кожна сім’я отримуватиме «пакунок малюка» з усім необхідним на перших порах для дитини. Такий пакунок буде надаватись матері при виписці з лікарні.
  Олег Галушка, в.о. головного лікаря Оратівського ЦПМСД доповів, що протягом минулого тижня оформлено  768 декларацій з сімейними лікарями, загальна кількість підписантів становить 8556, що складає майже 42% від загальної кількості населення в районі. Запевнив, що протягом тижня будуть підготовлені усі необхідні документи для укладення договору із Національною службою здоров’я України.
  Антоніна Пшеченко, головний спеціаліст  відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, повідомила, що від Оратівського району в грантовому конкурсі МХП «Село: кроки до розвитку»  приймають участь 9 конкурсантів. 23-24 липня відбудеться визначення переможців.
  Іван Босенко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, доповів, що наразі ріпак повністю зібрано, 40 % пшениці вже обмолоченло із середньою врожайністю 50 ц/ га.
  За результатами наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, звернуто увагу  на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
 
Повернутись