Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів виїзний прийом громадян у с. Велика Ростівка

  04 вересня 2019 року головою Оратівської районної державної адміністрації Чугункіним Олегом Павловичем проведено виїзний прийом громадян у селі Велика Ростівка Оратівського району.
  На особистому прийомі звернулися двоє громадян. Зокрема, порушувались питання щодо ремонту дороги місцевого значення, а також щодо складу з хімікатами, яким користується місцеве господарство і який знаходиться біля населеного пункту. В рамках розгляду звернень головою райдержадміністрації дано доручення відповідним структурним підрозділам.
  Після особистого прийому голова райдержадміністрації Олег Чугункін обговорив із виконувачем обов’язків сільського голови Ларисою Куклич проблемні питання життєдіяльності територіальної громади. Зокрема, особливу увагу приділили ремонту сільського клубу. Роботи з підсилення фундаменту і ремонту покрівлі здійснюють за рахунок бюджету сільської ради. Також, обговорили порушену заявницею проблему складу з хімікатами, розташованого біля населеного пункту. 
  Не залишилося поза увагою питання забезпечення співпраці сільської ради з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо сприяння громадянам у оформленні субсидій на оплату комунальних послуг. Наближається опалювальний сезон, а також вносяться законодавчі зміни у порядок нарахування і виплати субсидій, тож це питання є особливо актуальним для громадян. 
 
 
 
 
 
Повернутись