Голова райдержадміністрації О.Чугункін провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, служб та відомств району

01 липня голова райдержадміністрації Олег Чугункін провів щотижневу оперативну нарадуз керівниками  установ, відомств і структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради обговорилипоточний стан справу розрізі галузей  та визначили  основнізавданняна найближчий період.

Зокрема, Микола Садик, головний лікар КНП «Оратівська центральна районна лікарня» зазначив, що наразі підключено 5 робочих місць лікарів до медичної інформаційної системи «МедЕйр».

Світлана Царук, головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації анонсувала проведення у с.Велика Ростівка з 18-21 липня  9–го Міжнародного фестивалю йоги та ведичної культури  «Ведалайф». Також 14 липня в с.Якимівка відбудеться мистецький проект заслуженої журналістки України Ганни Секрет «Красо України Поділля».

Додала, що з метою збереження, примноження культурної спадщини України,  широкого представлення її на сучасному  інформаційному рівні Міністерством культури України ініційовано пілотний проект на базі Вінницької області щодо електронного обліку об’єктів культурної спадщини «Державний реєстр нерухомих пам’яток України».

Іван Босенко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомив, що аграріями району розпочато збір культур ранньої зернової групи . Зазначив, що внаслідок складних погодних умов мають місце факти пошкодження, вилягання посівів ріпаку, пшениці та ячменю в смт Оратів, с.Велика Ростівка, с.Новоживотів. 

Також на нараді детально обговорили проблеми  функціонування   закладів освіти, охорони здоров’я, надання соціальних послуг тощо. На особливому контролі перебувають питання виконання районного та місцевих бюджетів, забезпечення виплати заробітної плати, оплати енергоносіїв та інших захищених видатків у бюджетній сфері.      

Актуальними залишається питання ремонту доріг в умовах вкрай обмеженого фінансування.

У ході  наради головою райдержадміністрації було надано ряд вказівокідоручень керівникам структурних підрозділів  та організацій району, згідно зповноваженнями,визначенимичиннимзаконодавством.

Повернутись