Голова райдержадміністрації О.Чугункін відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини селища Оратів

    Днями  голова районної державної адміністрації Олег Чугункін спільно з заступником голови райдержадміністрації Людмилою Волощук ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт приміщення Оратівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
   Зокрема,  головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Галушка повідомив, що на   ремонт кабінетів манімуляційної та щеплень, палати денного стаціонару, коридору, вестибюлю, а також облаштування системи водопостачання та водовідведення використано 181,5 тис.грн. Це кошти,  передані  Національною службою здоров'я України за надання медичних послуг населенню Оратівщини.  
    Олег Павлович  зауважив, що за його ініціативи та сприяння народного депутата України Руслана Демчака за рахунок коштів Державного бюджету будуть здійсненні  роботи по заміні покрівлі та утеплення приміщення, а також упорядкування території. Частина коштів уже надійшла на рахунок комунального підприємства.
  «Ми прагнемо створити максимально комфортні та сучасні умови для пацієнтів та медичних працівників. Адже розвиток сільської медицини є наш пріоритет та першочергове завдання», – наголосив Олег Чугункін. 
Повернутись