Голова райдержадміністрації О.Чугункін відвідав громаду села Животівка

 14 червня голова райдержадміністрації Олег Чугункін відвідав територіальну громаду села Животівка, де спільно  із головою Оратівської обєднаної територіальної громади Ігорем Барським, в.о.старости Рожичнянського старостинського округу Надією Багінською. зустрівся із депутатським корпусом, виконавчим комітетом сільської ради та активом села щодо приєднання Животівецької громади до Оратівської обєднаної територіальної громади.
  Голова Оратівської ОТГ Ігор Барський  проінформував про життєдіяльність об’єднаної громади. Повідомляючи про збільшення надходжень до бюджету, розповів про проведені заходи щодо поліпшення життя людей: відновлення роботи дитсадка у Рожичні, ремонт ФП у Оратівці, ремонт клубу в Угаровому, освітлення та ремонт сільських вулиць, відкриття міні-футбольного поля із штучним покриттям. Ігор Барський зазначив, що саме об’єднаним громадам надходить державна підтримка. Вирішення цих та інших питань вдалось досягти за рахунок децентралізації влади і реформам, що відбулись у бюджетній сфері.  
   Олег Чугункін акцентував увагу учасників зібрання на процесі об’єднання громад, зазначивши, що процес об’єднання не обмине громади району. Тому кожен житель має зробити правильний вибір.
  Були обґрунтовані пропозиції  і від самих жителів села, у яких вони погоджувались із тим, що у найближчому часі їм потрібно буде приєднуватись до Оратівської ОТГ.
 
Повернутись