Голова райдержадміністрації Олег Чугункін провів щотижневу нараду

  Голова районної державної адміністрації Олег Чугункін провів щотижневу оперативну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Людмили Волощук, керівника апарату райдержадміністрації Інни Лясковської, керівників районних управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період. 
   Усі керівники управлінь, відділів, служб стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми. 
   Зокрема,  піднімались  про найважливіші питання в галузях сільського господарства, освіти, медицини, культури, соціального захисту, осіннього призову юнаків, а також  виконання бюджету району. 
    Олег Павлович акцентував увагу присутніх на  належній підготовці та проведенні районних заходів, присвячених  28-ї річниці Незалежності України та відзначення Дня Державного Прапора  України на території району, а також участі в обласних заходах. 
  За підсумками  наради  голова райдержадміністрації дав ряд вказівок і доручень керівникам структурних підрозділів та служб району згідно з повноваженнями, визначеними чинним законодавством.
Повернутись