Голова районної Ради Г.Лошак та заступник голови райдержадміністрації Л.Волощук відвідали заклади охорони здоровя

   У селах людей найбільше турбує доля фельдшерів та ФАПів. ФАПи нікуди не зникнуть. Фельдшери не замінятимуть роботу лікаря, але стануть його сателітами, помічниками  для того, щоб доступ до медичної допомоги був у найвіддаленіших селах, тому 06 листопада голова районної Ради Галина Лошак спільно із заступником  голови райдержадміністрації Людмилою Волощук відвідали заклади охорони здоровя населених пунктів Оратів, Яблуновиця, Кошлани, Дібровинці, Стрижаків та Скибин.
   Під час візиту очільники району ознайомилися з матеріально-технічною базою установ та обговорили з фельдшерами  ФП першочергові проблеми, які потрібно вирішити. Посадовці зазначили, що, незважаючи на важкий у державі час, обмежене фінансування, заклади у належному стані. Багато чого зроблено власними зусиллями громад та спонсорів. Тішить те, що люди хочуть працювати і дбають про своє.
   Очільники району відмітили роботу Дібровинецький ФП,  який приємно вразив своїм виглядом як з зовні так і з середини, а також побували у Дібровинецькій філії загальноосвітньої школи І-ІІ ст. смт Оратів. Також приємно вразили умови у Стрижаківському ФП. Приміщення Яблуновецького ФП, свідчить, що будівля застаріла. Загалом, до роботи інших оглянутих ФПів не було значних зауважень Підсумовуючи, посадовці наголосили, що всі заклади забезпечені медпрепаратами, майже всі перевірені заклади вже відремонтовані й готові до опалювального сезону.
   Також під час переїздів  мали змогу проаналізувати стан доріг по селах, адже питання покращення автошляхів Оратівщини є одним з пріоритетних.
  Для довідки. Протягом 01 та 02 серпня голова районної державної адміністрації Олег Чугункін спільно з  заступником голови райдержадміністрації Людмилою Волощук, начальником фінансового управління  райдержадміністрації Миколою Марчуком, провели співбесіди з селищним, сільськими головами  з питання впровадження медичної реформи в сільській місцевості, а саме приведення штатної чисельності установ до бюджетних призначень.
  Тому, передача  фінансування з місцевих бюджетів медичних закладів на селищну та сільські ради в подальшому було передано на 33 сесії районної Ради 27 серпня 2018 року.

 

 

Повернутись