Громади Оратівського району долучаються до участі в проекті «Село: кроки до розвитку»

   17 травня в залі засідань Оратівської районної Ради експерти  Спілки «СТІНА» провели семінар-тренінг по написанню грантових проектів, щодо розвитку сільського підприємництва. Цей проект проводиться за ініціативи  Агроіндустріального холдингу МХП в рамках конкурсу «Село: кроки до розвитку» 2018. Метою проекту є стимулювання соціальної активності у сільських громадах та  підтримка кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного та культурного потенціалу району.
   Експерт  проекту “Село: кроки до розвитку” – спілки підприємців «СТІНА» Олександр Сологуб оголосив конкурс проектів для сільських громад Оратівського району відкритим та розповів присутнім про умови, цілі й можливості конкурсу. Наголосив на тому, що бізнес-ідеї повинні бути не тільки привабливими в очах самих конкурсантів, але й ефективними та прибутковими. Тренер детально розповів про соціальні, економічні та екологічні складові,  які повинні враховувати конкурсанти при написанні бізнес-плану.  Навів приклади успішних проектів минулого року, розповів про цікаві ідеї, які при бажані можливо втілити у життя зараз.
  Час тренінгу пройшов непомітно, оскільки присутніх зацікав презентований конкурс. В ході заняття представники громад  району активно задавали питання й отримували вичерпні відповіді, жваво обговорювали важливі для них теми та деталі. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та слухачами були цікавими,  конструктивними та інформативними.
  По завершенню семінару голова райдержадміністрації Олег Чугункін подякував представникам спілки підприємців «Стіна» за змістовний захід і запевнив, що райдержадміністрація підтримає усіх бажаючих взяти участь у конкурсі.
 
Повернутись