Хай дух Шевченка об’єднає нас

   У літературі кожного народу світу, серед її великих творців, є філософи і поети, імена яких оповиті невмирущою славою і авторитетом. Саме таким поетом великого українського народу є Тарас Шевченко, який ввійшов в історію людської культури не тільки як геніальний народний поет України, а й як найбільший поет і філософ слов’янства, як великий поет-гуманіст світового значення.
  11 березня  біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, в селищі Оратів, відбувся урочистий мітинг приурочений 205-й річниці з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка "Хай дух Шевченка обєднає нас". 
   Вшанувати пам’ять Тараса Григоровича прийшли представники влади і місцевого самоврядування, районних організацій, жителі громади.  
     До пам’ятника Великому Кобзарю було покладено корзини квітів від   голови райдержадміністрації Олега Чугункіна, голови районної Ради Галини Лошак та Оратівського селищного голови Ігоря Барського.
  Твори Великого Кобзаря звучали у виконанні  учасників зібрання - учнів Оратівської загальноосвітньої  школи, жительки селища Ніни Шолубай та ведучих свята Тетяни Ліванської та Петра Сидоренка, а також вітання від голови районної Ради Галини Лошак.    
    Завершилось дійство  виконанням Державного гімну України.
 
Повернутись