Керівники області привітали ветеранів із 68-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні

 

Урочиста зустріч очільників Вінниччини з ветеранами Великої Вітчизняної війни напередодні Дня Перемоги стала для Подільського краю доброю традицією. 
Ось і цього року, аби засвідчити свою повагу, висловити вдячність за величний подвиг та вшанувати тих, хто не повернувся з війни, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов 8 травня у ресторанному комплексі «Дубовий гай» провели урочистий прийом учасників бойових дій 1941-1945 років. 

 

«Сьогодні я маю велику честь вітати зі святом наших земляків - людей, що пережили надзвичайну трагедію, ім’я якій – війна. І, перш за все, хочу подякувати вам за те, що своєю мужністю, своїм патріотизмом, надзвичайним духом і любов’ю до Батьківщини ви подарували нам сьогодні мирне небо, і вже протягом багатьох десятиліть нові покоління живуть у мирі та здоров’ї, - звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Іван Мовчан. – Хочу висловити подяку за те, що ви, перемігши війну, вийшли з неї з оптимізмом і величезною любов’ю до свого краю. Ви пережили нелегкі повоєнні роки, у важкій праці та з великою відповідальністю відбудовуючи державу. Тож хочу подякувати за все, що ви зробили для наступних поколінь».

 

Вітаючи ветеранів зі святом Перемоги, Іван Мовчан побажав учасникам зустрічі здоров’я, наснаги, добра, любові та благополуччя, а також запевнив, що обласна влада докладатиме усіх зусиль, аби, згідно із соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича, забезпечити ветеранам війни гідний соціальний захист та достойний рівень життя.

 

Наші земляки - Нижник Іван Констянтинович (учасник бойових дій с.Підвисоке) та Рябокінь Василь Павлович (учасник бойових дій с.Скоморошки), були запрошені на цей урочистий прийом і нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради за ратний подвиг у роки Великої Вітчизняної Війни, самовіддану працю у повоєнний період, активну життєву позицію та з нагоди 68 річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, а також цінними подарунками.

 

 

З нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 85 учасників бойових дій були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами. Вручено також дві державні відзнаки.

 

Під час урочистостей звучали фронтові пісні та спогади. Музичні і хореографічні вітання презентували учасникам зустрічі творчі колективи області. А своїх загиблих побратимів ветерани війни пом’янули хвилиною мовчання.

Повернутись