Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він

«Книги – кораблі думки,
які мандрують по хвилях часу
й бережно несуть
свій дорогоцінний вантаж
від покоління до покоління»
Ф. Бекон
 
  У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами.
 Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.
  Традиційно такий тиждень пройшов і в секторі обслуговування дітей Оратівської  центральної  районної бібліотеки під  гаслом «Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він». У цей період проходили різноманітні заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань,  прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховування любові і поваги до книги.
  Протягом Тижня  для учнів 3-х класів Оратівської загальноосвітньої школи було проведено годину веселого настрою «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини». Діти з цікавістю слухали розповідь  про виникнення  книги та книгодрукування, про шлях книги від глиняних табличок, до книги в сучасному вигляді, а також дуже активно відповідали на каверзні запитаннячка. 
   Цікаво  пройшла вікторина «Час казки прийшов»  для  учнів 2-х класів, де діти дружніми командами залюбки занурилися в казково - книжкову країну, розширили  свій світогляд, отримали  частинку любові  і тепла.
    Не залишила байдужими жодного читача книжкова виставка «Драйвуй з новою книгою».
  Цей тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів!
   Тиждень дитячого читання закінчився і дитяча бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.
Повернутись