Конкурс «Розумним Бути Модно»

Студентів всіх районів Вінниччини, що навчаються в закладах вищої освіти м. Вінниця та по території всієї України запрошують до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця. 
 
Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему:
 
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»
 
Авторів кращих робіт визначають представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання та абсолютно неупереджене вивчення робіт. 
 
Стати учасником має змогу кожний студент, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути механік або економіст, юрист або фінансист, електрик або викладач та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти міста та області, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу. Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.
 
Грошові гранти в повному обсязі виділені організаторами - «Open Media Group» та медіа ресурсами: LIKAR.INFO - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-KVYTOK.KIEV.UA - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA.INFO - Інформаційний портал для батьків про дітей; NADRA.COM.UA - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
 
 
Повернутись