Круглий стіл до Дня Гідності та Свободи

       З нагоди Дня Гідності та Свободи 20 листопада в центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл “Україна – це тери торія вільності та свободи”. На зустрічі були присутні  учасники Євромайдану і антитерористичної операції на сході України,  представники громадської організації «Громадський рух Оратівщини», представники районної влади, духовенство та засоби масової інформації.
   На початку зустрічі заступник голови райдержадміністрації В.Палюра зазначив, що Указом Президента України від 09 листопада 2015 № 633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи» започатковане відзначення 21 листопада щороку - Дня Гідності та Свободи. «Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи» - сказав Глава держави. 
     Голова райдержадміністрації Н.Мельничук, як свідок тих подій розповіла про атмосферу революційних подій 2013 -2014 років та настрої майданівців, які панували під час листопадево – лютневих подій. Поділилася із присутніми своїми спогадами та враженнями про події , які відбувалися на майдані і учасником яких вона була. Подякувала усім присутнім за моральну та матеріальну допомогу і зазначила, що Україна сильна, вільна та незалежна держава і закликала поважати цінності своєї рідної країни, віри в незламність патріотичного духу нашого народу та перемогу в ім’я свободи, незалежності та справедливості.
      У невимушеному спілкуванні кожний із учасників круглого столу мав змогу поділитися своїми переживаннями за країну.
    В обговоренні взяли участь і активісти Євромайдану М.Рябенко, М.Яремучук, П.Міщенко, настоятель УПЦ КП о.Андрій, учасник АТО О.Чугункін.
    Підсумком круглого столу була резолюція, яку активний учасник Євромайдану М.Рябенко зачитав на площі перед громадськістю. 
 
 
 
 
 
Повернутись