Кущовий тренінг з питань протидії торгівлі людьми для членів Координаційної ради Оратівського та Погребищенського районів

  09 квітня 2019 року члени міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, а саме: представники із відділу освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Оратівського районного сектору з питань пробації, Оратівського відділення Гайсинського відділу ГУНП у Вінницькій області, на чолі з заступником голови райдержадміністрації Л. Волощук взяли участь у «Кущовому тренінгу з питань протидії торгівлі людьми для членів Координаційної ради Оратівського та Погребищенського районів». Тренінг відбувся в м. Погребище за ініціативи ГО «Прогресивні жінки».  
  Учасники тренінгу пройшли навчання за програмою попередження та боротьби з торгівлею людьми, а також ідентифікації та перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми для отримання подальшої допомоги. Фахівці ГО «Прогресивні жінки» акцентували увагу учасників тренінгу на необхідності формування стратегій та завдань програм з протидії торгівлі людьми на рівні районів та територіальних громад спрямованих на виявлення та надання допомоги постраждалим.
  Тренінг відбувся в теплій та дружній атмосфері, де учасники опрацювали ряд питань для ефективної співпраці та по закінченні отримали сертифікати.
Повернутись