Звіт голови правління обласного відділення Фонду Любові Спірідонової

 У приміщенні виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулося звітно-виборне засідання правління. На засіданні було заслухано звіт голови правління обласного відділення Фонду Любові Спірідонової про роботу правління обласного відділення з грудня 2011 року по даний час. 

  Любов Спірідонова зауважила, що за звітний період були стовідсотково забезпечені бюджетні статті необхідним фінансуванням, що в свою чергу дозволило здійснювати матеріальні виплати застрахованим особам та членам їх сімей за рахунок коштів Фонду. 
Окремо вона зупинилась на питаннях стану погашення заборгованості, здійсненні соціальних послуг, в тому числі санаторно-курортному лікуванні застрахованих осіб та дитячому оздоровленні. Відтак, у 2013 році отримано всього 7291 путівку на суму 44802,2 тис. грн., у т.ч. у 4 кварталі отримано 2878 путівок, що складає 39,4% від загальної кількості отриманих путівок за рік. Станом на 11.12.2013 року в залишку в робочих органах відділення знаходилось – 90 путівок на санаторно-курортне лікування на суму 547,7 тис. грн. Це 3,1% від загальної кількості путівок четвертого кварталу поточного року. У дитячому санаторії «Подільський Артек» 6 грудня поточного року закінчилось оздоровлення 470 дітей по путівках за повну вартість. Фінансування закладу здійснено повністю. Кошти на дитяче оздоровлення, передбачені на 2013 рік, використані в сумі 8,0 млн. грн. А всього у 2013 році оздоровлено 7820 дітей, що на 172 дитини більше, ніж у минулому році. У 2012 році було оздоровлено 7648 дітей.
  Під час доповіді Любов Спірідонова, зокрема, зазначила, що діяльність Фонду будувалась на реалізації основних, визначених законодавством, повноважень у здійсненні матеріального забезпечення застрахованих осіб, наданні їм соціальних послуг, дитячого оздоровлення, часткового утримання санаторіїв-профілакторіїв, дитячих спортивних шкіл, санаторному і реабілітаційному лікуванні хворих, забезпечені контрольних функцій за виконанням постанов правління робочими органами відділення. Вона повідомила, що у звітному періоді проведено сім засідань, розглянуто і ухвалено 67 постанов, дванадцять з яких, у зв’язку з нагальним їх вирішенням, були прийняті шляхом опитувального голосування. У порядку оперативного реагування були розглянуті питання економного використання коштів Фонду і стану проходження сум матеріальних виплат через обласну казначейську службу. 
Кількість страхувальників, що облікуються в органах обласного відділення Фонду на 1 жовтня 2013 року складала 37 768 платників єдиного внеску. на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 
Любов Спірідонова повідомила, що завдяки проведеній роботі всі бюджетні статті минулого року були забезпеченні фінансуванням, що дозволило здійснювати матеріальні виплати застрахованим особам та виконати річні регіональні програми оздоровлення працюючих і членів їх сімей. За 9 місяців поточного року витрати на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам склали 136,3 млн. грн. На реалізацію програми відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей у звітному періоді використано 82,1 млн. грн., в тому числі 56,6 млн. грн. на санаторно-курортне лікування, 2,9 млн. грн. на часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв, 15,5 млн. грн. на часткове фінансування оздоровлення у дитячих-оздоровчих закладах, 3,3 млн. грн. на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 6,6 млн. грн. на позашкільне обслуговування.
  Підводячи підсумки, Любов Спірідонова зазначила, що всі законодавчо визначені види матеріального забезпечення та соціальних послуг забезпечувались Фондом за рахунок ефективної консолідації страхових коштів та раціонального їх використання.
 
 
Повернутись