Микола Азаров подав у відставку з поста Прем'єр-міністра України

 

Сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров зробив заяву:

«Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соцыальному розвитку України, несе всобі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.

Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб недопустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонуванняекономіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах.

Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додатковихвідповідальних кроків.

З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулюванняконфлікту, я прийняв особисте рішення просити Президента України прийняти мою відставку з поста Прем'єр-міністраУкраїни.

Всі ці важкі роки я робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейськадержава. Я приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України. І тому можу чесно дивитися вочі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику.

Я вдячний за довіру Президенту України. Я вдячний всім народним депутатам, які всі ці роки підтримувалинадскладну роботу Уряду з модернізації та реформування країни.

Я вдячний всім громадянам України, які підтримували Уряд і мене особисто, вірили і вірять в правильністьполітичного курсу, який ми проводили.

Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції.

Саме тому я прийняв це рішення.

Повернутись