Микола Азаров закликав громадян до мирного вирішення ситуації і не піддаватися на провокації "політиканів"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров закликав мітингувальників до мирного вирішення ситуації і не піддаватися на протиправні дії «політиканів». Про це він заявив під час пленарного засідання Парламенту 3 грудня.

Він звернувся до представників опозиції не штовхати людей на протиправні дії.

«У ваших лавах є грамотні юристи, фахівці, вони прекрасно розуміють, що ваші дії порушують не лише Конституцію України, її закони, але й прямо порушують Кримінальний кодекс. Ми відкриті до діалогу. Ми готові обговорювати з мирними маніфестаціями всі умови наших домовленостей. Ми протягнули вам руку. Якщо ми зустрічаємо кулак, я кажу відверто – у нас сили достатньо», - наголосив він.

При цьому він підкреслив, що опозиційні депутати обов'язково будуть нести відповідальність за протиправні дії, і всі люди, яких депутати штовхають на протиправні дії, також будуть нести відповідальність.

Прем'єр-міністр закликав мітингувальників «відкинути політиканів», які рвуться до влади і повторюють сценарій 2004 року. «Але вони забувають, що у нас зараз зовсім інша країна. Який же для вас шлях до євроінтеграції, якщо ви використовуєте такі методи дій. Ми вистоїмо, але вам буде соромно, і з ким ви будете далі працювати», - сказав він.

Микола Азаров наголосив, що Уряд також опирається на підтримку більшості українців. «Вчора відбулися сесії обласних рад, які представляють три четверті населення України. Вони вимагають від Уряду наведення порядку, продовження курсу на демократичні перетворення, на європейську інтеграцію. У цьому ми єдині з тими чесними маніфестантами, які вийшли на площі».
 

Повернутись