Мітинг-реквієм з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  15 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Олег Чугункін взяв участь у мітингу-реквієм з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
 Захід проведено в центрі селища Оратів біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані.
  Вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники районної влади, ветерани та члени  районної спілки ветеранів-інтернаціоналістів,  громадськість.
  Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання пом’янули воїнів, які загинули на чужих землях, виконуючи свій громадянський обов’язок. Присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.
   Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.
   Сьогодні, на жаль, такою «гарячою» точкою стала й Україна. Українці захищають інтереси незалежності нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканість кордонів, демонструючи всьому світові нескореність агресору, приклади мужності і вірності громадянському обов’язку.
Повернутись