Мітинг-реквієм за загиблими в роки Другої світової війни

 Однією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року. Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
      В населених пунктах району відбуваються мітинги-реквієми, покладання квітів до пам’ятних місць. В скорботних заходах беруть участь керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадськості, учнівської молоді.
     До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни 22 червня у селищі Оратів відбувся мітинг - реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, голова районної ради Галина Лошак, селищний  голова Ігор Барський,  керівники та працівники підприємств, установ, організацій району.
     З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій. Але ми їх пам'ятаємо і не маємо права забувати адже в ім'я Батьківщини вони віддали найдорожче - життя. Бо поки живе пам'ять - живе людина.
     Присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від важких ран у роки Великої війни хвилиною мовчання та поклали вінки, корзини квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
 
Повернутись