На кожного ветерана Великої Вітчизняної війни буде створено соціальний паспорт

Однією з новацій державної соціальної політики є створення Паспорта соціальних потреб ветерана. Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, ця робота активно проводиться і в нашій області.
На сьогодні Мінсоцполітики розроблено форми Соціального Паспорту ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-45 років та Порядок визначення потреб ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-45 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) ветеранів.
З метою своєчасного забезпечення визначення потреб ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-45 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) ветеранів, органам соціального захисту населення надано завдання створення Соціального паспорта на кожного ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-45 років.
Таке нововведення дозволить покращити роботу з ветеранами
соціальним працівниками на місцях ,адже соціальні служби в районах нині поповнюються новими кадрами і змінюють філософію роботи.

Повернутись